Karl Vikas
Lesní rybník
Id: 189111
olej/plátno, rozměr 68 x 106 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2879x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 001 Kč