Karol Baron
Bez názvu
Id: 201301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 61 x 44 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získat v autorově ateliéru
zobrazeno: 2404x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč