Karol Molnár
V kroji
Id: 232607
olej/plátno/sololit, rozměr 59,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po
zobrazeno: 2700x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč