Károly Kotasz
Majáles
Id: 356101
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 32 x 45 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno
zobrazeno: 860x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
16.5.2022, 21:43:00
1.5.2022 | 16:18 | 3 500 Kč |