Katarína Vavrová
V pokoji
Id: 491302
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 53 x 84 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6220x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 200 Kč