Vladimír Kliment
Při odpočinku
Id: 1539
olej/karton, rozměr 28 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, zašpiněno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3042x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč