Kolektiv autorů
Hanácká lidová
Id: 420307
litografie/papír, rozměr ve výřezu 61 x 45,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, společná litografie jedenácti autorů: Adolf Born, Václav Jelínek, Kamil Lhoták, Cyril Bouda, Jiří Bouda, Tomáš Bím, Karel Toman, Ctirad Stehlík, Jaroslava Pešicová, Pavel Roučka a kamenotiskař Tomáš Svoboda
zobrazeno: 790x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč