Kolektiv autorů
AVU Praha 1990
Id: 397005
litografie/papír, soubor 16 děl, rozměr listu 100 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, věnováno jedním z autorů (K.Nepraš) ministru kultury PhDr. Jindřichovi Kabátovi. Společné dílo vytvořeno u příležitosti kompletní výměny přednášejících na pražské AVU v roce 1990. Zmiňovaných 16 autorů se stalo prvními představiteli porevoluční AVU.
zobrazeno: 2017x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč