Koloman Sokol
Dvě figury z Kaburaby
Id: 233308
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 22,5 cm, značeno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen znalecký posudek posudek Mgr. Zsófie Kiss- Szemán
zobrazeno: 2040x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč