Konstantin Stoitzner
Jižní Tyrolsko
Id: 253405
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2362x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 233 Kč