Miroslav Kostka
Vazba dvou systémů
Id: 309402
malba s pískem/plátno, rozměr 100 x 100 cm, autorsky značeno a popsáno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 3688x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
206 000 Kč
Příhozy: 87