Kristian Kodet
Afternoon dream
Id: 371602
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 20 cm, značeno a datováno 85 vpravo dole, popisný štítek na zadní straně, vzácná raná práce, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3555x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
67 666 Kč
Příhozy: 68