Kristian Kodet
Akt
Id: 265101
olej/plátno/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
zobrazeno: 3416x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 65