Kristian Kodet
Akt
Id: 362404
olej/plátno/karton, viditelný rozměr 16 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 2041x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
27 000 Kč