Kristian Kodet
Akt
Id: 418603
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 42 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 453x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 222 Kč