Kristian Kodet
Anděl
Id: 346804
olej/sololit, rozměr 31,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, na povrchu malby drobné oděrky, rámováno
zobrazeno: 1698x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
63 200 Kč
Příhozy: 48