Kristian Kodet
Anděl
Id: 464708
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 12 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 647x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč