Kristian Kodet
Anděl
Id: 509301
olej/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát k dílu vystavený autorem
zobrazeno: 2000x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
31 000 Kč