Čas na serveru 16:32:51

Kristian Kodet
Anděl

Id: 525907

Anděl

  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet
  •  / Anděl / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 22110x

Vyvolávací cena:
9 500

67 000

Účastníci: 20

Příhozy: 55