Kristian Kodet
Anděl
Id: 48608
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 2510x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
18 000 Kč