Kristian Kodet
Andělé
Id: 325503
olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek
zobrazeno: 9347x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 54