Kristian Kodet
Dialog
Id: 471705
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1073x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
39 000 Kč