Kristian Kodet
Dívka
Id: 285302
olej/lepenka, rozměr 30 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a značeno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 1471x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč