Kristian Kodet
Dvojice
Id: 524701
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 548x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
46 000 Kč