Čas na serveru 16:34:18

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 524701

Dvojice

  •  / Dvojice / Kristian Kodet
  •  / Dvojice / Kristian Kodet
  •  / Dvojice / Kristian Kodet
  •  / Dvojice / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 532x

Vyvolávací cena:

46 000