Kristian Kodet
Hlava
Id: 288502
malba/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně popsáno, rámováno
zobrazeno: 2207x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč