Kristian Kodet
Hlava
Id: 290802
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 2298x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
55 000 Kč