Kristian Kodet
Hlava
Id: 433102
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 44 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 599x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 600 Kč