Kristian Kodet
Hlava
Id: 488001
olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 15465x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
38 000 Kč