Čas na serveru 16:22:53

Kristian Kodet
Hlava

Id: 522105

Hlava

  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet
  •  / Hlava / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na lepence, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 725x

Vyvolávací cena:

40 900

Příhozy: 49