Kristian Kodet
Hlava Krista
Id: 358301
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rok vzniku 2022, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystavený autorem
zobrazeno: 1451x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč