Kristian Kodet
Hlavy
Id: 288701
olej/plátno/karton, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
zobrazeno: 9614x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 69