Kristian Kodet
Hlavy
Id: 301101
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 3196x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
43 000 Kč