Kristian Kodet
Hlavy
Id: 447203
suchá jehla/papír, rozměr 48 x 32 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 752x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 100 Kč