Kristian Kodet
Hlavy
Id: 482006
olej/karton, rozměr ve výřezu 82,5 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 1078x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
46 000 Kč