Kristian Kodet
Hra
Id: 525905
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 1632x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
63 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 52