Kristian Kodet
Kompozice
Id: 279501
olej/plátno/deska, rozměr 48,5 x 39,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně pospáno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5845x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 51