Kristian Kodet
Konvolut tří litografií
Id: 1724
litografie/papír, rozměry ve výřezu: 12,5 x 10 cm, 12,5 x 10 cm, 13 x 10 cm, signováno vpravo dole, datováno 98, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3035x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 800 Kč