Čas na serveru 16:29:26

Kristian Kodet
Ležící anděl

Id: 520306

Ležící anděl

  •  / Ležící anděl / Kristian Kodet

lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 19 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3330x

Vyvolávací cena:

9 000