Kristian Kodet
Mezi křídly
Id: 441601
olej/plátno, ovál - rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 1409x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
23 000 Kč