Kristian Kodet
Milenci
Id: 282003
olej/plátno/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 2624x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč