Kristian Kodet
Milenci
Id: 404301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 45 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystaven autorem (vznik díla 1997)
zobrazeno: 1782x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 49