Kristian Kodet
Milenci
Id: 453502
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 1074x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
42 000 Kč
Účastníci: 20