Kristian Kodet
Milenci
Id: 533603
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 1058x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
50 000 Kč
2024,12-1,03,20,32,00
minimální příhoz 1 000 Kč