Kristian Kodet
Milenci
Id: 44303
olej/dřevo, rozměr 72 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 2011, přiložen originální autorův certifikát k dílu, ojedinělá malba stylizovaná na paletě
zobrazeno: 3646x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
34 700 Kč