Kristian Kodet
Model
Id: 426402
olej/karton, rozměr 40 x 34 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 23870x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
51 000 Kč