Kristian Kodet
Na kříži
Id: 539802
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 90 x 60 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 978x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
38 000 Kč
2024,12-1,02,21,24,00
minimální příhoz 1 000 Kč