Kristian Kodet
Oči
Id: 344001
kombinovaná technika/malba/sololit, rozměr 60 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 2387x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
65 000 Kč