Kristian Kodet
Oči
Id: 361501
olej/karton, rozměr ve výřezu 29 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen certifikát k dílu vystavený autorem
zobrazeno: 1214x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč