Kristian Kodet
Oči
Id: 473202
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, rámováno
zobrazeno: 1523x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
35 000 Kč