Kristian Kodet
Ozvěna
Id: 497504
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm (ovál), značeno ve spodní části, rámováno
zobrazeno: 1953x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 001 Kč